Sektioner i avdelning 3

img_0989

Till åkerisektionen hör du som arbetar som åkeri, budbilschaufför, billots, expressarbetare, maskinförare, traktorförare.

Freddy WelleOrdförande

Tel
0709-275868

Johan StålhandVice ordförande/ledamot

Jan-Ove BernhardssonSekreterare/Ledamot

Jörgen Bo MattssonLedamot/studieansvarig

Joakim LindahlLedamot

Magnus KvillénSuppleant

Victor LarssonSuppleant

Lars-Göran HellbergSuppleant

Benny HanssonSuppleant

Till sektionen tillhör du som arbetar på terminal, lager och i bemanningsföretag.

Tomas KvammeKlubbordförande

Mats AnderssonLedamot/vice ordförande

Gustav KristensenLedamot/sekreterare

Adnan KapasiLedamot

Göran WintherLedamot

Neil D´ArcySuppleant

Johan SamuelssonSuppleant

Till sektionen hör du som arbetar inom Buss, hyrverk, färdtjänst och taxi

Marie NorénOrdförande

Magnus ErikssonLedamot/sekreterare

Jan-Olof RamströmLedamot

Johanna JohanssonLedamot

Arne BrodinLedamot

Anders KarlssonLedamot

Roger HultgrenSuppleant

Jan HågfeldtSuppleant

Monica MartensSuppleant

Lars JonassonOrdförande

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Ronnie SjögrenLedamot/sekreterare

Mats GahrnVice ordförande

Emma SchritteserLedamot

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Birgitta JähnkeLedamot

Anna ForsénLedamot

Gert KjellanderLedamot

Sami RizkSuppleant

Rolf Arnold PetrussonSuppleant

William PotterSuppleant

Till sektionen hör du som t.ex. arbetar som väktare, ordningsvakt eller med parkeringsövervakning.

Erik NilssonOrdförande

Istvan CsikaszLedamot/sekreterare

Marie NilssonLedamot

Veronica MalmLedamot

Maria BerntssonLedamot

Mattias JohanssonLedamot

Jörgen BjörkmanSuppleant

Stefan OlssonSuppleant

Pierre EklundSuppleant

Marie-Louise StenbergSuppleant

Carina HallgrenSuppleant

VakantOrdförande

VakantSekreterare

Keddy BlidbergOrdförande

Tel
0702 81 90 58

Kim JörgensenLedamot/sekreterare

E-post
kim.jorgensen@renova.se

Christer RygrenLedamot

Dan LagströmLedamot

Robert NilssonLedamot

Daniel LanderupLedamot

Anton HasselqvistLedamot