Sektioner i avdelning 3

img_0989

Till åkerisektionen hör du som arbetar som åkeri, budbilschaufför, billots, expressarbetare, maskinförare, traktorförare.

VakantOrdförande

Joakim LindahlVice ordförande

VakantLedamot

Ann-Louise Rydberg BlombergSuppleant

Susanne OlofssonSuppleant

Till sektionen tillhör du som arbetar på terminal, lager och i bemanningsföretag.

Malin SundbergKlubbordförande

Tel
0704-409200

Mats AnderssonLedamot

Olof RålinLedamot

Johan NymanSuppleant

Tel
010-480 3126
E-post
Johan.nyman@transport.se

Till sektionen hör du som arbetar inom Buss, hyrverk, färdtjänst och taxi

Abbas Bajelvand-ShafiyfardOrdförande

Tel
0762-02 26 03

Stephan SkoropaLedamot

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Michael BjörklundLedamot

Arne BrodinLedamot

Jan-Olof RamströmLedamot

Roger HultgrenSuppleant

Malin DamgaardStudieansvarig

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Lars JonassonOrdförande

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Ronnie SjögrenSekreterare

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Mats GahrnVice ordförande

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Emma SchritteserLedamot

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Anna ForsénLedamot

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Helen JohanssonLedamot

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Sami RizkSuppleant

Birgitta JähnkeSuppleant

Thorbjörn SolheimSuppleant

Rolf Arnold PetrussonSuppleant

Pierre EklundOrdförande

Tel
0736 95 21 20

Istvan CsikaszSekreterare

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Isabel Woodbridge Ledamot

Veronica MalmLedamot

Marie NilssonLedamot

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Marcus NieminenLedamot

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Jörgen BjörkmanSuppleant

Elif ÜnalSuppleant

Gwan AbdullhaSuppleant

Erik NilsssonSuppleant

Stefan OlssonSuppleant

Kent HaglundOrdförande

Susanne ErikssonSekreterare

Tomas LejonLedamot

Keddy BlidbergOrdförande

Tel
0702 81 90 58

Kim JörgensenSekreterare

E-post
kim.jorgensen@renova.se

Christer RygrenLedamot

Dan LagströmLedamot

Robert NilssonLedamot

Daniel LanderupLedamot

Christer RygrenLedamot

Anton HasselqvistLedamot