Sektioner i avdelning 3

img_0989

Till åkerisektionen hör du som arbetar som åkeri, budbilschaufför, billots, expressarbetare, maskinförare, traktorförare.

Freddy WelleOrdförande

Tel
010-480 00 00
E-post
freddy.welle@tele2.se

Arbetar på Berndt Mattssons Åkeri AB

Joakim LindahlVice ordförande

Ingela JohanssonSekreterare

Jan-Ove BernhardssonLedamot

Jörgen MattssonLedamot

Martin JohanssonSuppleant

E-post
fornamn.efternamn@hej.se

Joakim MagnussonSuppleant

Ann-Louise Rydberg BlombergSuppleant

Lars SvenssonSuppleant

Anders SjödinSuppleant

Till sektionen tillhör du som arbetar på terminal, lager och i bemanningsföretag.

Christer NorrmanOrdförande

Tel
0732-480157

Malin SundbergLedamot/sekreterare

Lena HellströmLedamot

Paul JohanssonLedamot

Dennis FrostvindLedamot

Johan NymanSuppleant

Tel
010-480 3126
E-post
Johan.nyman@transport.se

Mats AnderssonSuppleant

Gustav KristensenSuppleant

Olof RålinSuppleant

Nicke SamuelssonSuppleant

Till sektionen hör du som arbetar inom Buss, hyrverk, färdtjänst och taxi

Peter GreenOrdförande

Tel
0705224380

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Roger HultgrenSekreterare

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Anki EngelbrektssonVice Sekreterare

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Malin DamgaardStudieansvarig

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Stephan SkoropaLedamot

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Niklas BjörnSuppleant

Michael BjörklundSuppleant

Arne BrodinSuppleant

Lars JonassonOrdförande

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Ronnie SjögrenSekreterare

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Mats GahrnVice ordförande

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Emma SchritteserLedamot

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Anna ForsénLedamot

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Helen JohanssonLedamot

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Martin SvenssonLedamot

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Sami RizkSuppleant

Birgitta JähnkeSuppleant

Rolf Arnold PetrussonSuppleant

Johannes WeibergOrdförande

Istvan CsikaszSekreterare

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Isabel Woodbridge Ledamot

Veronica MalmLedamot

Marie NilssonLedamot

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Pierre EklundLedamot

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Marcus NieminenLedamot

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Jörgen BjörkmanSuppleant

Elif ÜnalSuppleant

Gwan AbdullhaSuppleant

Erik NilsssonSuppleant

Claes DillnerLedamot

Plats för beskrivning av t.ex. ansvarsområde

Kent HaglundOrdförande

Susanne ErikssonSekreterare

Tomas LejonLedamot

Camilla ErikssonLedamot

Sanna GunnessonSuppleant

Keddy BlidbergOrdförande

Kim JörgensenSekreterare

Christer RygrenLedamot

Edvin ÅsbergLedamot

Goran PrangasevicLedamot

Dan LagströmLedamot

Robert NilssonLedamot

Daniel LanderupLedamot